Bobby Wood hrdina znova ako USA ohromujú Nemecko na Klinsmannovom návrate

Bol to prípad dvoch zápasov, dvoch zápasov v domácich dvoch futbalových superpóriách pre Bobbyho Wooda. Rovnako ako to urobil v Amsterdame minulý piatok večer, podhodnotený havajský hráč našiel neskorého víťaza, keď USA ohromili nemecké majstrovstvá sveta v Kolíne. Klinsmann vylepšil svoju predchádzajúcu zostavu a dal Juan Agudelo z New Yorku Čas up front, aby jeho prípad pre Gold Cup výber. Ale Wood musí určite byť predchodcom pre túto pozíciu po ďalšom vynikajúcom výkone – a ďalší víťazný gól.Germany 1-2 USA: medzinárodné priateľské – ako sa stalo Prečítajte si viac

Mix Diskerud a Danny Williams zapadli do Midfield na mieste Kyle Beckerman a Alfredo Morales, zatiaľ čo Fabian Johnson bol tlačený doľava-späť.S niekoľkými kľúčovými výbermi zranených alebo oddýchnutých, nemecký tréner Joachim Löw pokračoval v regenerácii majstrov sveta. Avšak pre každého Antonia Rüdigera a Sebastiana Rudyho v počiatočnom štvrťroku bol aj Mario Götze a Bastian Schweinsteiger. Asi najvýznamnejším – alebo aspoň bet365 stavky poznamenaným – opomenutím bolo to, že doma-hrdina Lukas Podolski. Keď môžete priniesť hráča ako Patrick Herrmann, ale kto naozaj záleží? Borussia Mönchengladbach bol od začiatku skvelý, dominujúci na pravú stranu a poslal jedného nebezpečného kríža za druhým. A tak, ako si návštevníci začali robiť svoje vlastné preteky, Herrmann odvážil s driblovou a prešiel cez Götze a Brad Guzan si loptu vyrazil z siete.Lenže uplynulo len 12 minút. Veľké nemecké mená – najmä André Schürrle a Mesut Özil – sa potom dostali do popredia a začali väzbou rôznych tvarov prostredníctvom americkej obrany. Bola to skvelá zábava.

Najväčšie problémy USA boli vlastné. Na ihrisku zavládol menší chaos, keď hráči tímu Attack nevedeli dodržať svoje taktické pokyny. V 41. minúte došlo k striedaniu. Michael Bradley pozrel hore a položil ho na hrudník disku Diskerud na zadnej posteli. Nórsky rozišiel stredný záložník, ktorý si ho zniesol a vystrelil za Ron-Roberta Zielera za ekvalizér. Bol to stavky online druh hry, ktorú sa snažili vyčerpať celý večer, a odmenu za všetko ich úsilie , Najmä pre Bradleyho, ktorý urobil nespočetné preteky z polovice.Aron Johansson a Danny Williams boli takisto pozoruhodní umelci z USA v prvom polčase, v ktorom Nemecko dominovalo. Klinsmann odtiahol Williams, Agudelo a Johnson pri prestávke a nahradil ich Kyle Beckerman, DeAndre Yedlin a Brad Evans. Nové tváre dopadali takmer okamžite. Yedlin a Gyasi Zardes, ktorí teraz hrajú vpredu, boli obzvlášť pôsobivé a hoci Nemecko malo svoje chvíle, dynamika sa otočila stranou Jürgena Klinsmanna a zostala S nimi na zvyšok noci. Najlepšia šanca prišla v 83. minúte, keď Bradley a Yedlin blýskali dopredu a urobili si expanzívny jeden-dva, že len vytiahnutá noha Zielera zabránila v prelomení zablokovania .

Potom Evans našiel Wood, neskorú náhradu, v blízkosti D.Havajský ho zabil prvým dotykom, otočil sa a vypálil raketu okolo Zielera. Khedira takmer zachránil hru pre domácu stranu v čase zranenia, len vtedy, keď jeho hlavička zasiahla priečku.

Neobvykle za nemecký štadión bolo veľa prázdnych stoličiek – účasť bola len vyše 40 000 – a Tak málo hluku, že by ste mohli jasne počuť, že hráči kričali navzájom.

V Nemecku bolo znepokojené, že domáca strana už prešla do prázdninového režimu a malo by sa uvoľniť, Niekoľko dní je len proti Gibraltáru. Bolo to ich stavky live posledná hra pred letnou prestávkou. USA zatiaľ teraz idú do zlatého pohára, ktorý s dôverou praskne. Tím Klinsmanna hostil – a porazil – Die Mannschaft v čele do zlatého pohára 2013.Bolo to prvé z 20 víťazstiev, ktoré sa stalo v 26 zápasoch, kým sa znovu nestretli, tentoraz na majstrovstvách sveta v Brazílii. Ich forma odvtedy nebola tak dobrá, ale dokonca aj v čase, keď Klinsmann prebudoval svoju stranu, sedeli na 4-3-4 pred touto hrou. Na základe výkonov minulého týždňa , Aj keď môžu byť na domácej pôde nezastaviteľné.

zdroj: http://bonus-parissportif.com/josh-reynolds-popiera-vratenie-hopoate-prsta-po-bum-vtip-pocas-hry-nrl/