Can, Ings a Origi zamerané na Liverpool sa vracia pred koncom sezóny, hovorí Bet365

Scany potvrdili, že Origi utrpel poškodenie členku v dôsledku poškodenia Ramira Funesa Moriho v derby v Merseyside v stredu a očakávaný štrajk v štádiu štartu bude vyžadovať štyri až šesť týždňov na zotavenie.Belgická medzinárodná neprítomnosť bude dlhšia, ak sa rozhodne operovať. Klaudio Ranieri priznáva po prvýkrát, že Leicester City môže vyhrať titul. Čítať viac

Napriek prognóze Klopp odmietol vylúčiť Origi z jeho plánov zvyšok sezóny, ktorý trvá do 18. mája – menej ako štyri týždne – by mal Liverpool prekonať Villarreal v semifinále Europa League. “Nechcem teraz povedať, že v tomto momente je sezóna ukončená pre Divock, pretože si to nemyslím,” povedal manažér Liverpool. “Je zrejmé, že veľmi často so zraneniami, ako je to je u konca, ale uvidíme, čo môžeme urobiť a pracovať na ňom. Hráč bol v dobrej Bet365 chvíli. Bolo to isté s Emre Can, nie je to najlepší moment, kedy sa mu podaril prestávka, a to isté platí pre Hendo [Jordan Henderson].Tak to je a musíte to prijať. Môžete trpieť, ak chcete, ale nemôžem to urobiť v mojej práci. Po skončení hry som nebol príliš šťastný so situáciou, ale prebudil som sa ráno a vedel som, že som zvyknutý zaobchádzať s takými situáciami. ”

Klopp nádej na rýchle oživenie 21-ročného môže byť ovplyvnená reakciou Can na jeho poškodenie členku. Liverpool pôvodne stanovil Bet365 časový rámec štyroch až šiestich týždňov pre nemeckého strelca, aby sa zotavil z pretrhnutého členku v kotníku, ktorý sa udržal vo víťazstve nad Borussia Dortmund.Štyri týždne zotavenia by mohli byť k dispozícii pre finálnu zápas Premier League v sezóne plus Európska liga finále by Liverpool postup, ale očakáva sa, že vráti pred plánom. “Povedal Klopp. “Možno sa môže stať nový časový rozvrh, ale nehovorím vám, pretože zatiaľ nie je žiadny dôkaz! Ale on je veľmi dobrý. ”

Christian Benteke sa blíži k pokračovaniu v prvom kole tréningu po Bet365 probléme kolena. Obyvatelia, ktorí v októbri utrpeli ukrižovanú ujmu, sa očakávajú späť v priebehu dvoch týždňov, hoci sa po šesťmesačnom prepustení zostane pochybovať o tom, či bude zápas pred koncom kampane pochybný.

Liverpoolský manažér vysvetlil: “Danny je naozaj dobrý, ale ešte nie je v tímovom tréningu. Možno dva týždne, nie som si istý.Bolo to pred štyrmi alebo Bet365 piatimi dňami, keď mi niekto poslal e-mail s tým, že je to dva týždne, kým nebude môcť trénovať s tímom. Neviem, či v tejto sezóne bude môcť znovu hrať, závisí to od toho, ako sa zotavuje. On je už dlho. ”

more: http://hu-bonusz.com/bet365-stavkova-kancelaria