Vytiahnite ich dvere

ŠKOLA V LETE

V celej Európe žiaci minulí a súčasní udržiavajú nažive tradičné spôsoby označovania konca školského roka, zvyčajne zahŕňajúce spálenie kníh, odtrhnutie uniformy, spotrebu 20 pintov Sunny D a Piť ex-učiteľov s mokrými čipmi a polovičné žuvacie kebaby, aj keď pred niekoľkými rokmi odišli. Alebo Fiver nesprávne pochopil? Oops, ospravedlňuj sa za to, pán Healy! Podobný obrad sa uberá vo svete futbalu, kde je sezónny koniec spúšťačom pre Bet365 zamestnávateľov, aby hľadali svojich manažérov hore a dole, zahanblivo prefúkli a vyložili ich Dvere s tlmením “Ďakujem”, ktoré znie tak strašne ako “Eff you”.Hráči West Ham dokonca ani nedokončili plácanie uterákov proti tvári ostatných po ich porážke v Newcastle v nedeľu, keď bol Sam Allardyce nariaďovaný nájsť inú prácu a krátko nato, keď bol opitý alebo blázon, Allardyce sa možno pokúsil presvedčiť Sám o sebe, že rozhodnutie Hammersho nútilo Real Madrid, ako španielski giganti oznámili, že eskortujú Carlo Ancelottiho z ich priestorov. “Tu sú požiadavky veľmi vysoké a musíme dať Realu Madrid nový tlak, ktorý nám umožní dosiahnuť úroveň, na ktorej chceme byť,” obvinil skutočný prezident Florentino Pérez, ktorý ako muž zodpovedný za to, Ancelotti v tejto sezóne tiež považoval svoju vlastnú pozíciu a Bet 365 vyriešil po zdĺhavých úvahách, aby sa trochu pokazil na zadnej strane svojho veľkého koženého trónu. Rafa Benítez údajne začal rokovania s dopravnými spoločnosťami o preprave do Madridu Jeho 834 657 kontajnerov z futbalových DVD, sa objavili správy, že Ancelottiho bývalý asistent v Realovi, Paul Clement, bude vymenovaný za manažéra Derbyho okresu hneď, ako preskočiaci obsah všetkých predstáv Steve McClarenovej bude odstránený z iPro Stadium. >

Uprostred všetkých týchto krokov sa pobočka spoločnosti Pozzo Enterprises v Hertfordshire náhle uvedomila, že od októbra majú rovnakého manažéra.Pocit ako dospelý muž, ktorý nezmenil svoje spodky od opustenia školy, keď bol pán Healy vo svojom tyranskom princípe, Watford sa rozhodol osviežiť veci. Prinajmenšom to je to, o čom svedčia viaceré správy, a to je to, že Slavíza Joká- novičová sa stane piatym manažérom za 12 mesiacov, aby opustila Vicarage Road napriek propagácii klubu do Premier League. Bývalý šéf Atlético Madrid Quique Flores je Bet365 bonus presvedčený, že je na pokraji vymenovania Watforda, ktorý, ak to bude potvrdené, bude potom môcť začať hľadať nového manažéra. QUOTE OF THE DAY

“V nedeľnej hre som urobil hroznú chybu a nechal som tri body.Nebudem opakovať tú istú chybu a nikdy stratiť koncentráciu. “- Chongqing Lifan brankára Sui Weijie sa ospravedlňuje po tom, čo si nechal v ekvalizérovi v čínskej super ligovej hre Liaoning…keď bol zaneprázdnený a bavil sa s nejakým občerstvením. Žíznivý wor…ah. Fotografia: YouTubeFIVER LETTER

“Matt Corbishleyho dôsledky, že potláčaný človek má” osobné problémy “, ale $, ktorý nie je často potláčaný, nie je (piatkové písmená Fiver) Smith.

Je pravdepodobné, že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, takmer určite je jediný. Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť priateľstvo alebo lásku, zaregistrujte sa tu, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaných, spoločenských a priateľských ľudí, ktorí by zvyčajne nesnívali, že by s vami chodili von.A nezabudnite, že to nie je odmietnutie, ktoré Bet365 stavky vás zabije, je to nádej. ODPORÚČANÉ POČÚVANIE AC Jimbo a co sú späť s zriedkavou utorkovou výletou pre Futbal Weekly (a možnosť vyhrať knihu Amy Lawrenceovej ) ODPORÚČANÉ ZOBRAZENIE Jeden posledný kus o zázraku v Istanbule, 10 rokov, čestný: rekreácia z tehál.Facebook Twitter Pinterest BITS AND BOBS Dvojitá obuv Goody United sa kvalifikovala pre veľkú váhu prostredníctvom Ligy Fair Play. “To by malo byť fantastický zážitok,” povedal Gollivan. “Fenerbahce sa podarilo bojovať v boji o víťazstvo v tureckom Super Ligu a skončilo iba sedem mužov v komédiu 2-2 remízy proti Basaksehire, že Odovzdal titul Galatasaray. “Nezabudnem na všetky veci, ktoré sa stali v tejto sezóne až do dňa, keď zomriem,” vybuchoval šéf Fenerbahce Ismail Kartal. Roberto Di Matteo odišiel z dverí na Schalke označený Wählen Sie Eine po rozdielu S nimi. “Ponúkol som plán na možnú úspešnú budúcnosť a aké by boli podmienky pre to,” povedal taliansky. “Bolo jasné, že klub má iný dôraz.” Len 19.000 lístkov bolo predávané za priateľskú Spurs proti malajzijskej XI v stredu po protest malajzijskej fanúšikov na takých “cirkusových zápasoch” .

Delia Smith a Stephen Fry sa spomínajú oveľa viac, keď sa Norwich City vráti do Premier League.Oh. “Mám pocit, že všetci ostatní sú spokojní,” uviedol mladý manažér Alex Neil. “Je zvláštne povedať. Vec, ktorá ma poháňa, je o tom, že ľudia nechajú zostať. Nenávidím ľudí, ktorí sa pustú. ”

A Liverpoolova nigérijská dopredu Asisat Oshoala bola menovaná ako Beebova ženská futbalista roka. STÁLE VÁM VIAC?

Barney Ronay na chybe, Nemožno to ignorovať, pokiaľ ide o Brendana Rodgersa…tie podpísania. Medzitým Sean Rogers a Roy Henderson diskutujú o výhodách možného Brexita. Je to koniec sezóny Premier Ligový čas prieskumu. Hlasovať! Hlasovať! Hlasovať!Pre svoje najlepšie a najhoršie sezóny.

A tu sú naše návrhy na gongy na konci sezóny: hráč, manažér, gól, podpis, zápas, flop, gripe, rozhodca, Fotografie a potrebu inovácie v rokoch 2014 – 2015.

Tento týždeň blog Serie A od Paola Bandiniho sa zameriava na víťazstvo Rómov v Derby della Showoffifyouknowwhatit’sreallycalled.

Oh, a ak je to tvoje Vec…môžete sledovať veľké webové stránky na veľké sociálne FaceSpace.SIGN UP na FIVER

Chcete vlastnú kópiu nášho bezplatného čajového včas (ish) e-mailu poslal priamo do vašej schránky? Zastavila sa vaša pravidelná kópia? Kliknite sem a zaregistrujte sa.

zdroj: https://bet365mobil.tumblr.com/