Bet365, Unibet – stávkové kancelárie

Bet365 Aj napriek tomu, že napravil jednu anomáliu na jeho žiarivom životopise, Mark Cavendish stále mal na mysli sir Bradley Wiggins. Sekundy po tom, čo striebro v ostanú chvíľu odhodili, keď Cavendish v pondelok večer Bet365 spôsobil dramatický náraz, Cavendish čakal, že bude hovoriť naživo s BBC. anketárka Jill Douglasová: “Bradovi by to bolo priamočiara, nie?” Laura Trottová, Jason Kenny a britský olympijský triumf centrálneho plánovania | Barney Ronay Prečítajte si viac

V utorok ráno, okolo jeho krku striebornú medailu, hľadal, aby vyhladil jeho skorší návrh, že Wiggins zmrazil ho z tímového kvarteta, ktoré mu prinieslo Bet365 piate zlato. “Práve som ho z neho odvysielala správa. To je v poriadku. Všetko je v poriadku.Bolo to neúspešné, “povedal Sky News. “Bolo to niečo, čo hovoril jazyk v tvári, ale ja som sa naučil moju lekciu pre ďalšie rozhovory teraz.” Cavendish, ktorý argumentoval s novinármi potom, čo sa pýtali, či spôsobil havárii, ktorá poslala južnej Kórey Park Sang-hoon roztiahol sa a viedol k tomu, že ho vzali na nosidlách s kyslíkovou maskou na tvári, tiež zasiahli návrhy, ktoré urobil tak zámerne. “To bola moja chyba. Naozaj sa cítim Bet365 strašne. Hovoril som mu dnes ráno, kórejský chlapec. Cítil som sa strašne a naozaj ľúto, že som mu spôsobil ublíženie, “povedal Cavendish v utorok. “Bola to závodná nehoda.Navrhnúť niečo, čo bolo urobené účelovo a zámerne, nie je veľmi pekné, čo by som povedal. ”

Niektorí dali svojim ostrým post-race správaniu nadol na Bet365 skutočnosť, že je veľmi obohatený víťaz a bol sklamaný silver. Iné si mysleli, že sa to stáva súčasťou kurzu. Všetko to vyvolalo dojem, že komplexný, presvedčivý, obrovsky Unibet nadaný Manxman stále cíti, že jeho úspechy ako cyklista sú podceňované britskou verejnosťou.

S 30 fázou Tour de France vyhrá svojím menom, je uctievaný v Európe ako najväčší sprinter, aký šport vôbec videl.Ale späť domov, kde sa ležérni diváci naladia raz za štyri roky, aby sa bavili o mimoriadnej britskej dominancii na olympijskej dráhe, to sú Wiggins a sir Chris Hoy, ktorí sú viac známi.

Skrútené, prekrývajúce sa história Cavendish a Wiggins prebehli ako názvy skaly cez britskú cyklistickú jazdu v najdramatickejšom a úspešnejšom období, keď ich videli, že opäť dominujú velodrome. Zdá sa, že predstavujú aj posledné obrovské osobnosti éry kde sa individuálna sila Unibet charakteru a inštinktívny génius prekrývali so systémovou okrajovou kulturou britskej cyklistiky s cieľom vytvoriť generáciu fascinujúcich športovcov a žien. Facebook Twitter Pinterest Bradley Wiggins a Mark Cavendish vlak na Velodrome v Riu krátko pred začatím hry.Ich vzťah je občasný, ale má veľa spoločného. Foto: Bryn Lennon / Getty Images

Iné môžu nakoniec skončiť zdobené viac ako vlna Wiggins, Cavendish, Hoy a Victoria Pendleton, ale je nepravdepodobné, že budú tak presvedčivé. Jason Kenny, vyzdvihnutie zlatých medailí rýchlosťou, ktorá naznačuje, že čoskoro prekoná Wiggins, sa podarilo porovnávať.

Keď prvýkrát prešiel chodbou v chodbe v Manchesterskom velodrome, keď bol Cavendish teenagerom na britskom Program pre cyklistickú akadémiu a Wiggins bol Unibet ustavičným jazdcom, ale nikde neďaleko domáceho názvu, ktorý sa teraz nachádza, nekonečne spadli a zlikvidovali. Cavendish nebol v olympijskom velomeni v Riu, aby sledoval výsledok družstva ktorý dodal Wigginsovi svoje historické zlato.Bol rezervou po tom, čo neurobil dostatok tréningov, aby sa dostal do kvarteta. Niektoré zdroje povedali, že odmietol prísť. V strede trate vedúci tréner Iain Dyer povedal, že je to “bollocks” a že bol späť v olympijskej dedine, ktorá sa rozprestiera pred vyčerpávajúcim dvojdňovým omnium. Bez ohľadu na pravdu, 31-ročný mal len vinu za intriku.

V úvodnom víkende hier dal svižne provokatívny rozhovor, v ktorom sa zdalo, že obviňuje Wigginsa, že ho zmrazil z tímu, ktorý sleduje kvarteto a hovorí, že Wiggins chcel “byť hrdinom” a bol “super-stresovaný”. Teraz sa obaja mohli konečne objaviť na hrách.Wiggins určite odišiel do dôchodku na konci roka, zatiaľ čo Cavendish naznačil, že je nepravdepodobné, že bude súťažiť o Toyko za štyri roky. V zážitku z víťazstva minulého piatku Wiggins, kto môže byť občas zložitý zákazník sám, sa pokúsil zmierniť akékoľvek pretrvávajúce napätie. “Všetko to Mark Cavendish. Povedal mi včera, že ma miluje, že to bol jazyk na tvári a to všetko a samozrejme to všetko bolo trochu vyfúknuté, “povedal. “Skutočnosťou je, že sme Markovi v Newportu [v predškolskom výcvikovom tábore] príležitosť prišiel do tímu a on nedodal.”Wiggins je komplexná, zdobená rocková Unibet hviezda oblečenia, ktorá je teraz uctievaná ako starší štátnik, ktorý predčil sir Chris Hoy a vzal si celkový pohľad na osem medailí vrátane piatich zlatých.

Pár má veľa spoločných. Obaja boli komparatívnymi outsidermi – Cavendisom z ostrova Man a Wiggins, ktorý sa narodil v Belgicku. Obaja sú silne chránení svojimi rodinami a sú jednostranní, nemilosrdní víťazi, ktorí paradoxne, ale nie neobvykle v športu, ktorý je zároveň sobeckým individuálnym prenasledovaním a najvyšším kolektívnym úsilím, srdečne hovorí o svojich spoluhráčoch.

Cavendish zažil v Pekingu v roku 2008 ťažké sklamanie, keď Wiggins skončil len deviaty v Madisone, pričom Cavendish väčšinou obviňoval Wigginsa za zlé zobrazenie.Dvojica sa po pretekoch otočila rôznymi smermi a počas šiestich mesiacov nehovorila.

Potom na pretekoch na olympijských hrách v Londýne bol Wiggins súčasťou tímu, ktorý mal veľké nádeje dodať prvú Britániu medailu pre Cavendisha, ktorý utekol v 29.O niekoľko dní neskôr Wiggins získal zlato v skúšobnej dobe. Ako vedecká prísnosť pomohla cyklistom Teamu GB na jazdu na medailu? “” Je to niečo, čo sme nikdy nehovorili, “povedal Wiggins v roku 2012, jeho annus mirabilis, v ktorom sa stal prvým britským jazdcom, ktorý vyhral Tour de France a Unibet zaútočil na olympijské zlato v časovej skúške v Hampton Court. Aj keď väčšina britských jazdcov zostala v systéme, ktorý bol základom s viac ako 100 miliónmi národných loterijných fondov za posledných 12 rokov alebo striedajúcimi sa s profesionálnymi tímovými tímami Sky Sky, Cavendish odišiel svojou vlastnou cestou.

Mal čas s Team Sky ale pripojil sa k Omega Pharma-Quick Step a Dimension Dimension, keď sa snažil čo najviac využiť jeho fenomenálny talent.Občas sa rozprával o tých, ktorí sa rozhodli zostať v britskom kole Jazda na bicykli. Ale pár sa tiež zdieľal vo svojom najväčšom triumfách. Wiggins bol členom tímu “projekt dúhy”, ktorý dodal Cavendishu na majstrovstvách vo svetových cestných pretekoch v Kodani v roku 2011. “Urobil som to pre Cav,” povedal Wiggins neskôr. Cavendish bol v roku 2011 menovaný za BBC športovú osobnosť roka ako prvý britský muž, ktorý sa stal majstrom sveta na ceste už viac ako štyri desaťročia.A bol neoddeliteľnou súčasťou Team Sky, keď Wiggins vyhral Tour de France na Champs Elysées v roku 2012. V nasledujúcom roku Wiggins napísal, že Cavendish bol ako jeho mladší brat. “Vypadneme, vymýšľame, vyberáme Mickeyho zo seba, povedzme to a ono – ale vzťah sa už nikdy neodíde.” Po tom, ako si zaslúžil odzbrojenie, jeho žiarivá kariéra si zaslúžila, 35 Wiggins hovorí, že zúčastniť sa niekoľkých ďalších podujatí pred odchodom do dôchodku, aby sa sústredil na svoj vlastný cyklistický tím, ktorý bude vychovávať novú generáciu jazdcov. Jeho profesionálna kariéra skončí s emocionálnym šesťdňovým pretekaním v Gente, kde narodil sa. Vedľa neho bude Cavendish.

zdroj: Unibet uvítací bonus