Bet365 uvítací bonus

Bet365 uvítací bonusDetektívi, ktorí viedli trestné vyšetrovanie katastrofy v Hillsborough, apelovali na 19 ľudí, ktorí boli vidieť v CCTV záznamoch na štadióne.

Nové snímky ukazujúce potenciálnych svedkov na konci Leppings Lane v Sheffielde bol prepustený operáciou Resolve ako súčasť svojho vyšetrovania katastrofy a Bet365 uvítací bonus udalostí, ktoré viedli k úmrtiam 96 fanúšikov Liverpoolu.Hillsborough katastrofa: prečo FA stále má vážne otázky na odpoveď Čítať ďalej

Operácia Resolve je jedno z dvoch vyšetrovaní trestných činov, ktoré sa začali po zverejnení správy nezávislého panelu v Hillsborough v roku 2012. Vyšetrovací tím vydal zábery a statické zábery 19 ľudí, s ktorými chce hovoriť, kto môže byť videný v Bet365 oblasť brány C, keď bola otvorená 15. apríla 1989 o 2.52pm. Záber obsahuje počítačovo generované obrazy konca štadióna Hillsborough v Leppings Lane, ako to bolo pred 27 rokmi, a odborníci použili rec aby našli rôzne obrazy niektorých potenciálnych svedkov. DCS Neil Malkin, senior vyšetrovací dôstojník, povedal, že dúfa, že ľudia identifikovaní vo videozáznamoch budú môcť pomôcť.

Keď hovoríme mimo Hillsborough, povedal: “Dnešná výzva je pre 19 jednotlivcov, Bet365 ktorí boli videní mimo brány C o 15.00 apríl 1989.”

“Títo ľudia boli v tesnej blízkosti brána v čase, keď sa otvorila, a ja by som rád počul od týchto ľudí, pretože by mohli byť schopní poskytnúť mi informácie, ktoré by mi mohli pomôcť pri mojej vyšetrovaní. ”

Malkin povedal, že 19 ľudí bolo “správne miesto v správnom čase” a môže byť schopný identifikovať ostatných.Facebook Twitter Pinterest DCS Neil Malkin, senior Bet365 stávkovanie po internete vyšetrovací dôstojník operácie Resolve, jedno z dvoch vyšetrovaní vyšetrovania úmrtia 96 ľudí na štadióne Hillsborough. Fotografia: Danny Lawson / PA

Povedal: “Mohli poznať ľudí, s ktorými sú, alebo by mohli byť schopní zbierať svetlo na ostatných, ktorí boli v tom čase prítomní.

“Je to dôležité, pretože musíme pochopiť celé fakty okolo otvorenia brány C na 2,52.

“Je to dôležitá práca, ktorú v súčasnosti podnikám a títo ľudia by Bet365 pomohli pridať hodnotu k tomu, čo som už urobil.”

Dodal: ich skúsenosti.Kto s nimi bol, ich vstup a ako sa stali na bráne C v tej dobe a skutočne ich skúsenosť s vstupom cez bránu C a to, čo robili, čo videli, čo počuli. ”

detektív povedal, že každý, kto sa obráti na vyšetrovací tím, bude s citlivosťou zaobchádzaný. Ďakujem od survivora v Hillsborough.

Povedal: “Budeme sa snažiť pochopiť ich obavy. Po 27 rokoch je veľmi ťažké pochopiť ťažkosti, ktorým ľudia čelia.Niektorí ľudia môžu čeliť nehľadaniu obrázkov, alebo nechcú opisovať Bet365 svoje skúsenosti, ale napriek tomu máme ľudí, ktorí môžu pomôcť prekonať to. “V apríli vyšetrovacia porota skonštatovala, že 96 obetí bolo nezákonne zabitých “Malkin povedal, že operácia Resolve, ktorá už rozhovorila s viac ako 1 200 ľuďmi, ktorí vstúpili na štadión cez bránu C pri otvorení, bol na cieli aby do konca roka predložila korunnú prokuratúru úplné dôkazy.